Donnelsville Elementary

Perfect Attendance

2nd Grade -101 – Hailee Cruz. 102 – Dalton Massie, Aiden Mossbarger, Kara Searcy. 103 - Levi Casad, Molly Daulton, Kailyn Lee, Layla Myers, Gwenneth Rhoades. 104 – Gabrielle Cremeens, Leonardo Garcia-Martinez, Riley Orndorf,

Darren Suther, Jayllyn Tillman, Samantha Welles. 105 - Tristan Fourman, Marley Mullins, Kayleigh Schmidt, Kobe Sothard, Maria Zapien. 106 – Heidi Barajas Pinones, Yisel Cruz Portillo. 107 – Sherlyn Cabrera, Brynn Foster, Tony Jackson, Yocelyn Mendoza Esparza, Melanie Salas, Brooklyn Sloane, Matthew Stacy. 116- Megan Benton, Jesus Botello, Parket Carnes, Meleny Diaz, Trynt Heart, Esther Trujillo.

3rd Grade – 201 – Jesus Medina, Zoey Sineff, Aubrey Willhoite. 203 – Destiny Bowers, Marely Covarrubias Fernandez, Rose Gomes Gramajo, Dominic Hussong, Addison Rexrode, Corey Russell, Marco Vargas. Brooklyn Woolum. 204 – Carter Diamond, Tyler Jackson, Hannah Kennedy, Madison McDaniel, Austin Meagley, Makenna Smith, Carter Stapleton, Zoe Swearington. 205 – Luis Ceja. 206 – Ayden Frascone, Christian Gonzalez, Alexis Helm, Kylee Metz, Samantha Russell, Hailey Spencer, Logan Teglas. 207 – Annabel Blackburn, Brady Russell. 209 – Shelby Frappier, Miles Gingrich, Kylie Menke, Paeten Musgrove, Cooper Rex, Zayne Sineff. 211 – Madison Bowling, Nadly Brickles, Jerimiah Coovert, Miriam Cortes, Madeline Davis, Katie Horn, Greg Preston, Makala Sagraves. 213 – Carla Corona, Alexis Jenney, Alyssa Mays, Riley Olinger, Noah Taylor, Alayna Tobin.

“A-B” Honor Roll

2nd Grade – 101 – Gavin Byington, Austin Connett, Layla Dawson, Erick Gonzalez, Raegan Knisley, Ryland McPeek, Lauren Perry, Payton Sisco, Zoie Steiger, Alex Van Dam. 102 - Aaden Adams, Madison Cauley, Madilynn Clevinger, Evalyn Frederick, Raelyn Hill, Aiden Mossbarger, Kyle Rose, Larkin Thomas. 103 – Levi Casad, Scarlett Chen, Layla Myers, Gwenneth Rhoades, Stella Wile. 104 – Cheyenne Asbury, Brooke Bowen, Crystal Davis, Colton Fairchild, Braxton Fultz, Amee Hoover, Nathan Ison, Maddison Knox, Riley Orndorff, Mikah Stiles, Carson Tarbutton, Jaylyn Tillman, Eva Wilson. 105 – Damien Cameron, Jacob Davenport, Edgar Diaz, Carli Hensley, Autumn Poland, Cloye Rigsby. 106 – Collin Bailey, Fernandda Bernadino, Ema Betts, Conner Fout, David Gilbert, Christopher Gonzalez, Madison Leist, Sondra Miller. 107 – Sheylyn Cabrera, Ava Clayborn, Carter Cox, Samuel Dillon, Brynn Foster, Sarah Hazelbaker, Tony Jackson, Makinly Jefferson, Braden Jenkins, Yocelyn Mendoza Esparza, James Murray, Libby Runner, Caylee Sanchez, Gavin Seymour, Brooklyn Sloane, Matthew Stacy, Julie Taynor, Taylor Wiley. 114 – Kaleb Antrim, Jameson Columbe, Kayden Mugavero, Madaline Snider, Carson Stacy, Hannah Timmons, Eliza Wells. 116 – Danielle Allen, Jalen Allen, Maylin Bacon, Jesus Botello, Penny Brewer, Meleny Diaz, Dawson France, Isabella Martin.

3rd Grade – 201 – Madisyn Betts, Madison Davenport, Hannah Kimble, Katie Kouts, Ivan Mireles, Zoey Sineff, Riley Smith, Aniston Taylor, Natalie Whalen. 203 – Destiny Bowers, Hayleigh Brown, Johnnie Estepp, Peyton Fugate, Xavier George, Cora Godfrey, Aaron Helm, Mckenzie Johnson, Ayla O’Neal, Corey Russell, Marco Vargas, Thomalynn Wells, Litzy Zapien Torres. 204 – – Isaiah Bailey, Allen Boyle, Zoe Dunn, Tyler Jackson, Hannah Kennedy, Madison McDaniel, Austin Meagley, Zoe Myers, Carter Stapleton, Zoe Swearingen. 205 – Chasity Gosnell. 206 – Kenzie Gantz, Christian Gonalez, logan McFarland, Elizabeth Moss. 207 – Annabel Blackburn, Trinity Boggess, Nevaeh Cable, Brianna Foland, Trevor Griffith, Brayden Johnson. 209 – Kyla Chaffman, Miles Gingrich, Timothy Higgins, Hallie McDaniel, Cristian Portillo, Ella Putterbaugh, Jackson Riley, Ayden Roe, Zayne Sineff, Jordan Willoughby, William Wright. 211 – Ryan Bayless, Kayley Blair, Brenden Slagell, Nadly Brickles, Jerimiah Coovert, Camila Corona, Miriam Cortes, Gabriella Davis, Madeline Davis, Kaitlynn Grody, Annie Holt, Katie Horn, Jamie Moody, Troy Rose, Makala Sagraves. 213 – Addison Accurso, Jayleen Arevalos Lara, Jordin Casebier, Hunter Chassereau, Alexis Jenney, Charles Lockhart, Samuel Loza, Alyssa Mays, Audrianna Stidham, Noah Taylor, Alayna Tobin, Gabriella Zaragoza.

“A” Honor Roll

2nd Grade – 101 – Sophia Cassity, Eva Grafton, Bailee Martin, David Mecum, Conner Melton. 102 – Jackson Donovan, Dalton Massie, Kara Searcy, Kayla Wood. 103 – Jordan Metcalf. 104 – Ainslee Bednar, Gabrielle Cremeens, Noah Davis, Leonardo Garcia-Martinez, Brandon Radford. 105 – Amber Blakey, Destiny Childress, Raegan Fell, Rilie Fisher, Nataly Flores, Tristan Fourman, Amaya Jarrells, Autumn Jones, Kathryn Kubes, Elijah Martin, Lauren Nipp, Brett Rogers-Milligan, Gabe Swigart, Christian Wylie, Maria Zapien. 106 – Trinity Albaugh, Heidi Barajas, Saige Means, J. J. Runyon, Mason Spencer, Bobby Thompson, Brayden Willis, Raelyn Young. 107 – Tristan Adams, Natalie Dix, Raegan Driscoll, Dylan Harwood, Mackenna Sharbaugh, Dakota Wright. 114 – Philip Curtis, Isabella Handwerker, Ellee Hughes, Madison Scott, Micah Sharbaugh, Lanie Wilbanks, Jenna Wilson, Isaac Zaragoza. 116 - Ayden Anderson, Riley Baker, Megan Benton, Parker Carnes, Gavin Frascone, Mia Hoenie, Lillie McKenzie, Esther Trujillo.

3rd Grade – 203 – Mason Dean, Alex Martinez Guzman, Addison Rexrode, Brooklyn Woolum. 204 – Ava Moody. 205 – Faith Bunch, Elianna Jones, Kaige Mohler, Renee Reed, Jackson Thornburg. 206 – Ayden Frascone, Sara Kottmyer, Logan Petrae, Samantha Russell, Paige Scott, Maila Snyder, Hailey Spencer, Chase Stafford, Logan Teglas. 207 – Emily Anuszewski. 209 – Austin Clark, Nolan Cornett, Brycen Dixon, Shelby Frappier, Mariano Lopez, Abby Manning, Kylie Menke, Paeten Musgrove, Carter Olinger, Tatianna Peck, Cooper Rex, Paul Sharp. 211 – Braxton Bragg, Ava Plank, Aylin Ruiz. 213 – Sofia Alexander, Braylon Augaitis, Raegan Bowling, Deon Byrd, Carla Corona, Riley Olinger.


Park Layne Elementary

Principal’s List

Deacon Berner, Jesse Bush, Anna Camper, Ella Clayborn, Rachael Cline, Emma Crist, Marley DeBoard, Calli Diehl, Joseph Dillon, Tate Ehlinger, Marcus Ellis, Jillian Evans, Jackson Fourman, Isabella Fowler, Camden Fox, Morgan Furnas, Kylee Hampshire, Jada Hansgen, Ava Hennigan, Parker Jackson, Isabella Johnson, Kennedy Johnson, Elijah Keplinger, Genevieve King, Colleen Kottmyer, Ava Moore, Donovan Nickell, Hannah O’Connor, Sydney O’Connor, Allyson Paradiso, Bradley Patterson, Brayden Phillips, Caitlyn Popovich, Bodie Rogers, Rosemarie Rogers, Taylor Sloane, Travis Smith, Alivia Snider, Andrew Spencer, Addison Thomas, Spencer Tomaro, Addison Treon, Brady Wallace, Conner White, Ezekiel Williford, Stevie Woolum, Esmeralda Zamudio-Mendoza, Winston Zheng,

Honor Roll

Abigail Allen, Portia Allen, Hannah Antrim, Joshua Baker, Kaylie Baker, Alberto Balli, Anna Basham, Scout Berner, Megan Bullock, Jason Burcham, Brynn Burlile, Alexis Cahill, Noah Cassell*, Savannah Cassidy, Kierstyn Castle, Yuridiana Chavez, Hunter Clark, Harper Coffey, Hunter Cox, Selena Cruz, Elina Cusick, Shania Deam, Rylen Dellinger-Fout, Allison Diaz Ventura, Nohemi Diaz-Velasquez, Isabel Eber, Tanner Elam, Lucas Finnell, Camille Fiorita, Katelyn Frost, Tucker Gantz, Robert (Cole) Garza, Aleysia Gayheart, Avery Gibson, Lydia Goenner, Cole Griffith, Journey Gump, Litzy Gutierrez-Gallegos, Abigail Hall, Adeline Harrison, Drew Hayes, Emily Hernandez-Fernandez, Melanie Hill, Jennica Hodge, Thomas Holmes, Rhiannon Hoover, Levi Horn, Colten Houseman, Jacob Hutchison, Montana Ison, Taylor Karjala, Cecil Kilburn, Mikayla Koepp, Brayden Lawson, Carson Leathley, Robert Lewis, Aidan Magsaysay, Kaitlyn Martin, Diego Martinez, Mario Martinez, Shyanne McDonald, Gustavo Medina-Montoya, Aiden Miller, Timothy Monroe, Justin Moody, Cole Moore, Timothy Moore, Kamren Mugavero, Cruz Munoz, Isabella Myers, Brooklyn Noble, Madelyn Noble, Hannah North, Camila Obregon, Mario Perez, Kaylie Peters, Zane Pritchett, Benjamin Radford, Jaden Radford, Lauren Riesinger, Ariana Rodriguez, Alayna Rose, Ana Ruiz-Montoya, Jeffrey Russell, Jake Sanning, Grace Sharp, Kimberly Shelton, Kainyn Sineff, Austin Soppe, Kylee Sortman, Mikenzie Sothard, Robert Stacy, Sydney Stacy, Connor Stapleton, Ronald Sullivan, Zachary Swearingen, Gracie Taylor, Natalia Treon, Chloe Turner, Kendra Watts, Noah White, Isabel Wilder, Gavin Wiles, Hannah Willoughby, Jasmine Wright.

ADDITIONAL EXEMPLARY ATTENDANCE HONORS

Jacob Gibson, Susannah (Morgan) Huffstetler, Seth Monroe, Celeste Ramirez-Medina, Estrella Ramirez-Medina.


Tecumseh Middle School

PRINCIPAL’S LIST

GRADE 6: *Hannah Adams, Sarah Allen, Dalton Barnhart, Jackson Berner, *Lucas Berner, Jayden Brown, Bryan Chappell, *Makenzie Chinn, *Kennedy Coles, *Nathan Cory, Trevor Cress, Marissa Crist, *Abigail Danner, Jacob Dersarkisian, *Riley Dolbeer, *Luke Ehlinger, Tess Elam, Elijah Gansheimer, Jenna M. Hall, *Elie Hoover, *Lucinda Hughes, *Perry Jackson, Keegan Jobes-Carver, *Connor Jones, *Natalie Keeton, Payton Kemp, Tyler Kennedy, Brenda Mendoza, *Daniela Mendoza-Villegas, *Madilynn Moore, *Collin O’Connor, *Melanie Perez-Garcia, *Callie Riley, Noah Rolfe, Weston Roush, *Gabrielle Russell, *Nolan Shafer, *Maliyah Simpson, *Maggie Slagell, *Brayden Stafford, Noah Tate, *Jillian Walters, Katlyn Ward, *Savannah Whiteman, *Ethan Wiles, *Alexander York, Helen Zaragoza

GRADE 7: Brody Andrus, *Caitlin Angstadt, Geraldine Arevalos, *Katie Arevalos, *Sydney Ballweg, Braden Berner, Joellee Berner, Dylan Bledsoe, Elli Bostick, Cade Bowden, *Juan Cabrera-Alvarez, *Brooke Caldwell, Serenity Castle, *Ryan Day, Marisa Dollar, *Jeremiah Fowler, Elyse Frazier, *Ryan Gess, *Kaylah Greene, Preston Jackson, Kaeley Jenney, *Emily Jones, Kamryn Jones, Emma Kelly, *Brock Kitchens, *Andrew Kottmyer, *Gabriel Lewis, *Kelly Lian, Riayn Lowrey, *Carter Mansell, Izabelle McMillan, Paola Medina, *Nadia Mendoza-Villegas, *McKibben Miller, Jasmin Morales, Lisandra Negrete, *Alec Nicodemus, *Ki’Aunta Owens, *Evan Parker, Sydney Patterson, Yareth Perez, *Maci Pierson, *Xavier Prenatt, *Rachel Reed, *Madison Riesinger, *Gage Ruf, *Carrick Runyan, *Kristina Schmitt, *Jessica Shampton, *Alexander Snyder, *Hannah Strouse, *Preston Tate, Ethan Taylor, Arianna Vancil, *Faith Wagner, Tehya Ward, Braeden Williams, *Ethan Williams, *Sara Williams, Audrey Wurts, Bryan York

GRADE 8: *Alivia Accurso, *Caroline Adams, Nathan Arnold, *Lyndsey Back, *Emanuel Bacon Velasquez, *Evelyn Barber, *Brooke Betleyoun, Tyler Beverly, *Harley Blanton, Jacob Brucken, *Estella Bucio, *Madison Butler, *Piper Caddell, *Brianna Caldwell, *Nicholas Cassell, *Rachael Chaplin, Olivia Clark, Donovan Collins, *Savannah Craig, *Bryseydi Diaz-Velasquez, *Ethan Diehl, Jack Dolbeer, *Bailey Drews, *Jasmine Evans, Alexis Farley, Brooke Finnell, Megan Galloway, *Adaliah Gray, *Pierce Grimpe, *Paige Hale, *Seth Hale, *Rebekah Hardacre, *Terah Harness, *Bridget Harris, *Adam Hoover, Elise Huntsman, *Emilee Jackson, *Myka Jarrells, *Megan Jenkins, Xitlalli Loza, Adilene Loza-Alvarez, Ryan Lucas, *Alexis Majercak, *Nevaeh Martin, Eden Mills, *Ian Murphy, Lillian Petty, *Ashlyn Pike, Dominic Plantz, *Parker Randenburg, *Allayna Reiff, Blake Robertson, *Tia Runner, *Rachel Scott, *Allison Stinger, *Grace Suver, Pamela VanWorth, *Elijah Vanzant, Joana Ventura, Jacob Walters, Gabriel Ward, *Kirissia Wehener, Sophia Whitt, Kevin Willardson, *Cheyenne Williford, *Mahala Wise, Samantha Zamudio

HONOR ROLL

GRADE 6: Ace Baisden, Victoria Baylor, Leara Beard, Madeleyn Bednarczyk, Andrew Berner, Morgan Board, Riley Byrkett, Jade Castle, Isaac Chavez, Matthew Clucas, Riley Conner, Ethan Couch, Stephan DePass, Annabelle Dillavou, Adam Dillon, Macie Duer, Austin Ernst, Hallie Finley, Yahir Fondon, Autumn Franks, Caiden Frederick, Emma Garber, Karizma Gilley, Peyton Goin, Jenna R. Hall, Matthew Hamilton, Caden Harrod-Allen, Harley Hilterbrandt, Chloe Howard, Rylee Huber, Alyssa Jackson, Malana Jenkins, Jordan Johnson, Kyle Jones, Makenna Keeton, Tyler Langston, Genavieve Larsen, Ruth Lewis, Carmen Lipps, Alexis Locker, Cicci Maldonado, Levi Martinez, Zachary Martinez, Emily Mastin, Ernesto Mata, Michaela McArthur, Rylee McComas, Allyson Metz, Cheyenne Orr, Shawn Parker, Alaina Pence, Riley Phares, Brooklyn Pike, Chloe Plantz, Xavier Poffenberger, Brenda Ramirez, Ava Riffell, Carlos Ruiz, Alexis Sherman, James Steed, Katelynn Stumbo, Harold Vincent, Andrew Weymouth, Frederick Whaley, Tyler Wright

GRADE 7: Laine Adams, Jose Alvarado, Wesley Bailey, Cy Baisden, Nathan Barber, Leobardo Barrera, Michael Blair, Allyson Boswell, Joshua Brents, Cali Budurka, Kylie Casebier, Matthew Cassell, Mackenzie Conrad, Tashia Corn, Haylee Cottrell, Cierra Cox, David Croxdale, Alan Cruz, Vincent Edwards, Todd Elam, Sydnie Finley, Robert Gandee, Ashlyn Gayheart, Madalynn Gentry, Noah Greulich, Rhylee Haggar, Isabella Harrison, Alona Haston, Brinkli Hayes, Kenedi Hays, Mattie Hillman, Taylor Houseman, Wyatt Jamison, Kenna Jayjohn, Madison Jobes, Austin Johnson, Brogan Jones, Erica Kelly, Sarah Kennedy, Ashlynn Kettlehake, Emma Kilburn, Maggie Lapois, Makayla Lewis, Haley Litteral, Mae Mastin, Ayden McBride, Dylan McDowell, Monserrat Mendez, Chole Murphy, Joseph Nabors, Nicolas Palmer, Grace Ramsay, Evelin Rivera-Juarez, Arely Ruiz, Maria Ruiz, Alexis Salas, Shelby Saunders, Alexis Scott, Emma Sirch, Ronnie Sladewski, Caitlynn Smith, Donovan Smith, Gillian Smith, Madison Smith, Grayce Tipton, Miguel Trujillo, Dawson Vanderpool, Cameron Viviano, Matthew Wilbanks, Nicholas Wile, Alyssa Woolum, Hannah Yates, Haleigh Young

GRADE 8: Troy Abshire, Anna Arrenchu-Ruiz, Jacob Bailey, Emma Bostick, Andrea Brandon, Kierstin Campbell-Rathburn, Ian Caylor, Ashlyn Christopher, David Clucas, Blake Collins, Hayden Cress, Dakota Croxdale, Cambrianne Davis, Wesley Davis, Thomas Downs, Aaron Doyle, Keith Evans, Cameron Faulkner, James Fox, Jose Gallegos, Stanley Gibson, Michael Green, Braden Griffith, Courtney Hilty, Emma Jones, Trenton Langston, Jacob Lanigan, Jennifer Lopez-Aguirre, Mckenzie Lovato, Allyson Lowe, Jenisa Maldonado, Christal Mendoza, Addison Miller, Cayden Miller, Alexander Mills, Morgan Murray, Taylor Murray, Leann Orr, Laney Radford, Katelynn Rawlins, Davion Reed, Taylor Ridgley, Jordan Ritenour, Gabriel Salas, Cailey Sanford, Luke Shampton, Cameron Sherman, Taylor Sisco, Ryan Soppe, Harley Stacy, Shannon Terrel, Levi Tilton, Troy Vance, Deborah VanWorth, Kayla Webb, Jasmine White, Kalvin Winkler, Kayla Wright, Casandra Zaragoza


Tecumseh High School

PRINCIPAL’S LIST

9th Grade: Dylan Benton, Gatlyn Berner, Kaylin Berner, Lane Brents, Haley Brod, Kayla Bush, Shannon Calmes, Alaina Collins, Sara Collins, Ethan Conley, Caitlin Cory, James Davidson, Zoe Dean, Miriham DeBlas, Anna Dewitt, Jason Dexter, Genavieve Diller, Ava Ehlinger, Thomas Erickson, Madison Gilliam, Keirsten Goenner, Miranda Guisinger, Nathan Gundel, Haylie Hammonds, Skyler Hansgen, Natalie Hilty, Olivia Johnson, Joseph Kidd, Caden Lamb, Jacob Lewis, Sarah Lewis, David Lopez-Trujillo, Ashton Luers, Colton Martin, Kylee Mastin, Katelee Mata, Jenna Nicodemus, Mckenzie Noble, Tyler Novak, Hayley Paradiso, Tamra Rife, Maria Rodriguez, Samuel Roush, Connor Runyan, Jillian Sarihan, Alexander Shampton, Vivian Shanahan, Noah Shepherd, Rachel Shroades, Benjamin Slagell, Savanna Smith, Hannah Suver, Victor Trujillo, Bayli Vanmeter

10th Grade: Logan Back, David Berner, Andrew Betleyoun, Tabitha Boitnott, Ronnie Boling, Jason Brewer, Gwendolyn Chappell, Michaela Copeland, Olivia Dix, Caitlyn Doepel, Mackenzie Drews, Krista Durrant, Matthew Fasick, Makensie Fisher, Ashley Fite, Joshua Garcia, Garrett Gemmaka, Katherine Godfrey, Brian Gonzalez, Emma Hennigan, Anna Hoover, Christian Hunt, Colleen Jones, Sydney Lamb, Madison Leiser, Michael Maiorano, Halee Manning, Chase Mansell, Nayeli Martinez, Yajaira Martinez-Mireles, Mason McDaniel, Michelle Murray, Clay Nicodemus, Katryna North, MacKenzie Pauley, Isabelle Prenatt, Dianeli Rodriguez, Katelyn Rouch, Enrique Ruiz, Shyanne Salters, Drew Sarihan, Jon Smart, Wesley Smith, Sydney Snyder, William Sowder, Shelby Stacy, Corinne Thomas, Abbigail Thornton, Paola Villegas-Mendoza, Collin Wallace, Joshua Watson, Haley Yeary

11th Grade: Abigail Adams, Natalie Allen, Shane Bailey, Brenden Barger, Debra Bateman, Zoey Berner, Samantha Boyd, Vanessa Cabrera-Alvarez, Merrill Cline, Tyler Cory, Nathaniel Davis, Karissa Duff, Nathan Edman, Reed Finfrock, Kelly Gerardi, Cauy Gibson, Julia Gibson, Madison Hall, Taylor Hendrixson, Araya Hutchison, Brooklyn Johnson, Julia Jones, Randy Kilgore, Alexis Lambert, Tiffany Lange, Clay Mastin, Jayden McFarland, Kirsten Nartker, Alexandra Perez, Alberto Puga-Mendoza, Jacqueline Rasor, Amanda Rohm, Tye Ruf, Anna Ryman, Samantha Ward, Quentin Watts, Sierra Weaver, Madison Williams, Jarrett Wolfe

12th Grade: Shelley Bailey, Samantha Barker, Cole Bentley, Allison Berner, Noah Berner, Justin Berry, Benjamin Boggs, Kenneth Brogan, Matthew Brown, Shantel Burnett-Wheeler, Gracyn Byers, Walter Dague, Yeysi Diaz-Velasquez, Catherine Drouillard, Lucy Eier, Erin Gerardi, Luke Gilles, Michael Green, Mia Griffin, Elizabeth Ison, Dillon Kaup, Charles Lewis, Kennadie Majercak, Nicholas McComas, Jessica McIver, Aurora Miller, Carlee Miller, Ashlynn Moore, Karli Mulkey, Cheyenne Neal, Hannah Peck, Dakota Rawlins, Elizabeth Rodriguez, Kayley Shampton-Ashbaugh, Matilyn Shanahan, Rachel Shepherd, Dana Sisco, Megan Snyder, Jonathan Tomaro, Lourdres Varvel, Ross Warren

HONOR ROLL

9th Grade: Maritsa Aboyte-Garibay, Harley Adamson, Madison Adduci, Christopher Alvarado-Gonzales, Noah Barker, Adyson Beel, Hailey Bereczky, Esmeralda Bernardino, Jenna Brewer, Michael Brewer, Cheyenne Browning, Karolyn Burke, Michael Cabrera, Hannah Choi, Christina Clifton, Trenton Couch, Olivia Crew, Athena Dom, Carissa Edwards, Cameron Franks, Hannah Franks-Wilson, Ellen Gehret, Madison Gillis, Morgan Gourley, Alec Hall, Ella Hall, Courtney Hamilton, Steven Haubach, Tucker Horn, Katlyn Jarvis, Seth Lanigan, Madison Leathley, Easton Lewis, Mary Ludwick, Jaden Macik, Logan Markstrom, Dylan Mastin, Britney Maxwell, Raquel Medina, Gavin Mefford-Gibbins, Logan Moyer, Alexis Murphy, Tarron North, Hayden Palmer, Cristan Rexrode, Caden Riley, Ayden Robinson, Karla Rodriguez, Arisbet Rodriguez-Ramirez, Jasmine Rolfe, Nayeli Sanchez Hernandez, Kaleb Sanford, Anna Schmitt, Jonathon Scott, Tyee Shade, Aaron Shaner, Payton Shannon, Kody Sherman, Abagail Shrout, Brennen Smith, Gage Snyder, Linda Soriano, Tawna Stapleton, John Stedman, Erica Thornhill, Emma Thornton, Cole Turner, Lacey Ward, Emily Weaver, Lindsey Wooten, Emma Wurts

10th Grade: Ethan Adams, Eduardo Alvarado-Cervantes, Selvin Bacon-Velasquez, Rachel Bailey, Shelby Barker, Macy Berner, Travis Boggs, Courtney Boswell, Hailey Bowers, Camille Brinnon, Zane Brooks, Matthew Bullock, Kiara Camper, Madelyn Christopher, Johnathon Clawson, Arthur Clucas, Brianna Cole, David Coles, Randy Collins, Olivia Coughlin, Justin Davis, Kendra Deal, Brittany Dilley, Patrick Fleming, Brooklyn Gibson, Jaelin Goins, Ingris Gramajo, Joshua Gray, Blais Hale, Jacob Harris, Dusti Hayes, Calin Jarrell, Evan Keeton, Lucas Klein, Kayla Krieger, Faith Legg, Tony Loza, Christopher Martz, Connor Maxwell, Mario Mendez-Vargas, Caleb Miller, Zachary Minerd, Erika Moeller, Destiny Murnahan, Caleb Nawman, William Newport, Tyeler Osterberg, Tye Parker, Kayla Pingel, Brevin Ramsey, Julia Randenburg, Brennen Riley, Tommy Rowe, Jose Ruiz, Callie Scaggs, Christopher Shamy, Aidan Shanahan, Nina Smith, Lindsey Spracklen, Alissa Stewart, Lyndsie Sulek, Clyde Suttles, Mahala Tolliver, Haley Tsalas, Ana Vargas, Kayla Victor-Suarez, Chloe Vinje, Kaylie Wagner, Autumn Ward, Kristopher Wasson, Cheyenne Williams, Jillian Williams, Tyler Williams, Dylan Wilson, Andrew Woolley, Hunter Yankee

11th Grade: Devin Alltop, Cole Angstadt, Jennifer Arevalos-Medina, Emma Arndts, Kaitlyn Boyd, Katrina Bunn, Kyle Cahill, Danielle Crist, Matthew Doak, Ellen Erickson, Henry Espinoza Perez, Hannah Fugate, David Gehret, Johan Goksor, Elijah Gray, Sarah Lapois, Travis Lawson, Matthew Lindamood, Keirsten Means, Abigail Minton, Crisanto Mireles, Conner Moffet, Alisha Padilla, Annie Pierce, Valerie Roach, Kayla Turner, Kinzie Way

12th Grade: Anastasia Baker, Hailey Beel, Brett Bogie, Trevor Burdette, Selina Cabrera, Brandon Castillo, Haley Davis, Austin Diehl, Kaitlyn Doak, Tyler Dollins, John Erbaugh, Noah Gifford, Alyssa Grubb, Maria Gutierrez-Rivera, Vanessa Hammonds, Hunter Hensley, Brooke Hoffman, Tyler Holt, Samantha Johnson, Anita Kalbfeld, Joseph Lamb, Allie Lovelace, Adrienne Lutz, Brody Martin, Heriberto Martinez-Guzman, Joje Masaganda, Evan Maxwell, Chloe McCloud, Roberto Mendoza-Villegas, Rachael Moeller, Jade North, Ridge O’Daniel, Morgan Parsons, Sydney Pauley, Lauren Rhodes, Katherine Rifenbark, Dominic Risley, Allison Roberts, Alondra Ruiz-Abeldano, Pablo Salazar-Bernardino, Nicholas Scudder, Kelsy Seebeck, Brooklyn Sinkhorn, Madelyn Snyder, Andrea Soriano, Logan Stryker, Trenton Studebaker, Nicholas Vaughn, Madison Wheeler, Keegan Way, Cara Willardson, Madison Woolley, Kaitlin Wooten, Kara Worthen, Jennifer Wright